Nasze Marki

ICE BOX

ICE BOX to świeżość, aromat i smak darów natury zatrzymane w czasie. Marka ICE BOX to starannie wyselekcjonowane mrożone owoce, warzywa oraz mieszanki warzywne. Wykorzystane produkty są wybrane z najwyższą starannością. Marka ICE BOX przygotowana jest wyłącznie z pełnowartościowych owoców i warzyw, dobranych tak by spełniały najwyższe normy jakości. Przygotowanie dań gotowych Marki Zimowe przebiega wyłącznie według sprawdzonych i smacznych przepisów. Produkty ICE BOX pomogą odkryć Państwu nowe smaki i zapachy, w prosty sposób zabiorą w daleką podróż lub ożywią wakacyjne wspomnienia.

Marka Zimowie

Marka Zimowie to wariacja na temat kuchni rosyjskiej w najlepszym wydaniu. Znajdują się w niej zarówno tradycyjne dania z różnych regionów kraju, jak i wiele potraw ‘zapożyczonych’ od innych narodowości ale o wyraźnie ugruntowanej pozycji na rosyjskich stołach. Bogata oferta marki Zimowie nie pozwoli aby nuda zagościła w Państwa kuchni! Marka dostępna tylko rynku rosyjskim.

Kulinarny Turizm

Marka Kulinarny Turizm oferuje swoim klientom podróż poprzez kuchnie różnych stron świata. Specjalnie przygotowane zestawy mrożonych warzyw i owoców, zabiorą Państwa na kulinarną wycieczkę po pięciu zakątkach Europy o bardzo wyraźnych tradycjach kulinarnych. Marka Kulinarny Turizm to zestawy gotowych dań charakterystycznych dla poszczególnych kuchni narodowych pozwalających skomponować zdrowy i niebanalny posiłek dla całej rodziny. Marka dostępna tylko rynku rosyjskim.

Oferta Przemysłowa

Posiadamy bardzo bogaty asortyment mrożonych warzyw i owoców przeznaczonych do obróbki przemysłowej. Zróżnicowane klasy jakościowe i wielkości opakowań pozwolą Państwu idealnie dobrać odpowiedni produkt. Na życzenie klienta opracowujemy mieszanki warzywne i owocowe w opakowaniach przemysłowych.