BODEX GROUP

BODEX GROUP jest importerem mrożonych warzyw i owoców oraz mieszanek owocowych i warzywnych. W naszych produktach stawiamy na najwyższą jakość surowców, bezpieczeństwo zdrowotne oraz oczekiwania naszych klientów. Łącząc wysoką jakość owoców i warzyw, nowoczesną technologię produkcji oraz umiejętności i doświadczenie pracowników dbamy by nasze produkty zaspokajały najbardziej wygórowane wymagania. Oferujemy zdrową, smaczną żywność w szerokim asortymencie.

BODEX GROUP jest eksporterem produktów owocowych i warzywnych, głównie mrożonych. Sprzedajemy najwyższej jakości mrożone warzywa i owoce, współpracując z siecią zaufanych i sprawdzonych producentów. Dzięki rzetelności postępowania wobec dostawców i odbiorców zapracowaliśmy na ich zaufanie i lojalność. Szczególny nacisk kładziemy na indywidualne traktowanie każdego odbiorcy oraz dokładamy wszelkich starań, aby dostosować się do specyfiki jego potrzeb i wymagań. Większość dostarczanych przez nas mrożonek znajduje odbiorców w Rosji i krajach Europy Wschodniej.

historia

Początki BODEX GROUP sięgają 1995 roku kiedy to powstało PPHU BODEX - nieduża rodzinna firma nakierowana na eksport polskiej mrożonej żywności na rynki wschodnie. Dzięki ciężkiej pracy, sprawnym inwestycjom oraz tworzeniu stabilnych sieci dostawców i odbiorców firma zyskała pozycję i uznanie na rynku.

Z końcem roku 2002 nastąpiło przekształcenie PPHU BODEX w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Wraz z tym działalność firmy rozszerzyła się o produkcję towarów sygnowanych własna marką.

W 2003 roku (z inicjatywy PPHU Bodex i Skice) powstała pierwsza z naszych marek – Zimowie. Dzięki najwyższej jakości owoców i warzyw oraz sprawdzonym przepisom szybko zyskała Państwa uznanie. Czego efektem są przyznane wielokrotne przyznanie jej medali "Najlepszy Produkt" Proekspo, w tym złotego w 2007 roku.

W 2004 roku wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów stworzyliśmy markę Kulinarny Turizm – kulinarną wycieczkę po kuchniach europejskich. Marka ta cieszy się niesłabnącą popularnością.

Rok 2005 zaowocował zajęciem pierwszego miejsca w rankingu Kuriera Porannego za najwyższą dynamikę zysku.

Z dniem 1 stycznia 2011 roku zmieniliśmy nazwę firmy na BODEX GROUP Sp z o.o.

filozofia

Mottem przewodnim BODEX GROUP jest tworzenie długoterminowych relacji handlowych i budowanie wzajemnego zaufania pomiędzy naszą firmą i naszymi partnerami. Poprzez nieustanny rozwój pragniemy udoskonalać jakość oferowanych produktów i usług. Wysoko wykwalifikowani pracownicy, sprawna organizacja i doświadczenie – mające na celu pełne zadowolenie klientów to nasz priorytet. Śledzimy nowe potrzeby rynku by móc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Celem naszych działań jest współpraca przynosząca rozwój, zysk i satysfakcję dla każdej ze stron.